Misyon vizyon

Yıllar öncesinde girmiş olduğumuz nakliyat sektöründe %100 müşteri memnuniyetini kazanmış bir firmayız. Yıllar boyunca gösterdiğimiz başarının etkisi ile çok yoğun talepler alarak yolumuza devam etmekteyiz. Kısa zamanda büyük başarılar göstermiş olmanın rehaveti içine düşmeden, durmadan, devamlı daha yükseğini hedef göstererek ilerlemekteyiz. Firmamızın misyonu; kaliteli ve başarılı hizmetler sunarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır. Misyonumuzu gerçekleştirebilmek için her müşterimizin nakliyatına özel çözümler sunmaktayız.

Müşterilerimiz sunduğumuz hizmetlerle kendilerini özel hissedecek ve meşakkatsiz taşınmanın keyfini sürmektedirler. Üstün kaliteli hizmetimizi kar düşüncesi ile değil müşterimizin memnuniyeti düşüncesi ile planlamaktayız. Kar marjını düşüren firmamız rakiplerini geride bırakarak sektörün lideri olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Nakliyat sektöründe başarıyı etkileyen çeşitli unsurlar vardır. Bu unsurların başında deneyimli ve uzman personel gelmektedir. Personelimizi sektörün yenilenen bilgileri ışığında devamlı eğitime tabi tutarak kusursuz iş gücü sağlamayı amaçlamaktayız. Kullanılan cihazlar ve araçlar kaliteli hizmetin diğer önemli hususlarıdır. Gelişen teknolojinin getirdiği cihazları kullanmak için Ar-Ge çalışmaları yapmakta ve en mükemmel sonuca götürecek cihazları kullanmaktayız. Ar-Ge ekibimiz, dünya üzerindeki nakliyat sektörü ile ilgili çalışmaları yakından takip etmektedir.

Nakliyatın hasarsız ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesinde araçların büyük rol oyandığının farkındayız. Geniş araç Ülkemizdeki işsizlik sorununa çözüm sunmak amacıyla iş imkanları oluşturmaktayız. İş arayanlara açtığımız eğitim imkanları ile iş bulabilme şansı sunmaktayız. Aldıkları eğitimleri başarı ile bitiren işsizler kurumsal bir firmada çalışma imkanını elde etmiş olmaktadır.

Her zaman başarıyı ön planda tutan firmamızın müşteri memnuniyeti kazanmak kadar aynı memnuniyeti sürdürmeyi ve geliştirmeyi misyon edinmiştir. Şehir içi ve şehir dışındaki nakliyatlarda müşterilerini yalnız bırakmayarak başarılı hizmetlerini artırmaktadır. Firmamız her zaman ve her şartta müşterilerinin yanında bulunmaktadır. Müşterinin ihtiyacına göre sunduğu hizmetlerle saygınlığını artırmak ve başarısını bütün rakiplerine kabul ettirmektedir. Nakliyatın birçok dalında kendini ispat etmiş olan firmamız yoluna durmadan, takılmadan devam etmektedir.

Samimi ve emniyet sergileyen duygularla hareket eden firmamız her zaman müşterileriyle kaliteli iş ortaklığı sergilemiştir. Rakiplerimizden bizleri ayıran özelliklerimizi sürdürmek ve yepyeni özellikler katarak firmamızın gücünü artırmaya devam etmekteyiz. Sektörde var olan binlerce firmadan kalitemizi ve güvenimizi gösteren özelliklerimizle saygınlık kazandık. Kazandığımız saygınlığı bütün personelimizin sergilediği yüksek performans ile korumakta ve her geçen gün o saygınlığın arttığına şahit olmaktayız. Rakiplerin arasında en saygın firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Sigortalı taşımacılık yaparak müşterimizin aklının ve kalbinin müsterih olmasını sağlamaktayız. Zamanımızın teknik cihazları arasında yer alan asansör sistemini kullanarak nakliye yapmaktayız. Taşıma için özel olarak tasarlanmış olan araçlarımız ve asansör sistemimiz sayesinde müşterilerimizin değerli eşyalarını hasarsız bir şekilde yerine teslim etmekteyiz. Firmamızla taşınanlar meşakkatsiz, sorunsuz ve zahmetsiz taşınmanın keyfini sürmektedir. Sektörün saygın ve başarılı firması olmak tesadüf değildir. Bilginin, yılların, teknolojinin ve tecrübenin eseridir. Saygınlığımızı ve başarımızı artırarak hizmet vermeye, müşterilerimizin hayatlarında yeni kapılar açan taşınmalarına yardımcı olmaya devam edeceğiz.

Vizyonumuz

Ülkemiz, dünyanın en hızlı gelişen ve ilerleyen ülkeleri arasında yer almaktadır. Her alanda ilerlemenin yaşandığı günümüzde nakliyat sektörü de nasibini almaktadır. Firmamız dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmektedir. İlerlemeleri hizmetlerine uygulayarak ülkemizin ekonomisine üstün kalitede katkı sağlamayı amaç edinmiştir. Vizyonumuz, sektörün lider firması olmaktır. Lider olmanın anlamını bilerek hizmet etmekte ve liderliği sonuna kadar sürdürmek üzere hizmet planları yapmaktayız. Firmamız başarı endeksli yenilikçi hizmetlerin mimarı olarak sektörün ilerlemesine katkı sağlamak için çalışmaktadır.

Hedeflerimizi gerçekleştirmek üzere çıktığımız bu yolda sektörümüzle ilgili dünya üzerindeki bütün teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Teknolojileri ilk kullanan firma olarak sektörde örnek olmak istemekteyiz. Nakliyat sadece evin eşyalarını bir yerden başka bir yere götürmek değildir. Nakliyat müşterinin beklentisinin üzerinde kaliteli hizmet sunarak sorunsuz ve kusursuz iş başarabilmektir.

İnsanların birçoğu taşınmayı sıkıntı ve meşakkat olarak görmektedir. Firmamızın hizmetlerini bir kere keşfedenler taşınmanın sıkıntı olmadığını anlayacaklardır. Firmamız, müşterilerin hayallerinin üzerindeki hizmeti sunabilmek için taşıyacağı ürünleri ve eşyaları maksimum korumaya alır. Yüksek güvenlik standartları ile taşıdığımız eşyaları aldığımız gibi teslim etmek en önemli amacımızdır. Eşyaların paketlenmesinden yeni yerine yerleştirilmesine kadar bütün yükü üzerimize alarak taşınmayı sizler için keyif haline getirmekteyiz.

Her an ulaşılabilir olarak kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için sıra beklemenize gerek yok. Çünkü firmamız çelik kasalı geniş araç filosu, yeterli sayıdaki elemanı ile bölgesindeki taleplere aksaklık yaşatmadan cevap vermektedir. Ekibimizin genç, tecrübeli, dinamik ve işinin ehli olmasının işlerin aksamadan ilerlemesinde çok etkilidir. Vizyonumuz olan Avrupa Birliği standartlarına uygun, öncelikli hizmeti sunabilmek için çalışmalarımızı ve hizmetlerimizi artırmaya devam etmekteyiz. Sıfır hatalı, kaliteli ve güven sunan hizmetlerimizle sektördeki liderliğimiz için çalışmaktayız. 670

İlkelerimiz

Sizler de birkaç taşınmanın eşyalara yangın tahribatı vereceğine inananlardan mısınız? O zaman firmamızın hizmetlerinden daha önce hiç istifade etmediniz. Firmamızın sistemli, ilkeli ve yılların tecrübesi ile donatılmış olan hizmetleri size taşınmanın sorunsuz ve hasarsız yapılabildiğini gösterecektir. Yıllar öncesinin klasik yöntemlerini kullanan firmalar zamanın gerisinde kaldığından müşterinin hayalini gerçekleştiremez.

Firmamız Avrupa, Amerika ve diğer dünya ülkelerinin nakliyat alanında gerçekleştirdikleri gelişmeleri yakından takip eder. En son teknolojiyi kullanarak verdiğimiz hizmetlerimizde en büyük hedefimiz müşterilerimizin memnuniyetini ve mutluluğunu sağlamaktır. Firmamız ekibine öncelikli olarak taşıdıkları eşyaları kendi eşyaları olarak görmelerini öğütler. Yaptığımız eğitimlerde her müşteri için eşyalarının çok değerli olduğunu vurgulayarak en hasarsız nakliyatı yapmayı hedefimize koyarız. Maksimum itina ve minimum hatta sıfır hata anlayışı ile verdiğimiz hizmetlerimizde bugüne kadar hep başarılı olduk. Başarılı olmamızda bazı sırlar saklı. Sırlarımızı diğer firmalara örnek olması adına açıklıyoruz:

  • Çalışanlarımız firmamızın sigortalı kendi elemanıdır. Diğer firmalarda olduğu gibi günlük anlaştığımız elamanlarla taşıma yapmamaktayız. Bizler kendi elemanımız olmayanların taşıma konusunda hassas olmadığının farkındayız. Personelimize, gelişen teknolojik cihazları ve sistemleri nasıl kullanacağımızda ve diğer detaylara dair eğitimler vermekteyiz. Eğitimli, deneyimli ve dinamik ekibimiz başarımızın en önemli sırrıdır.
  • Günümüzde binalar çok yükseldiğinden taşımayı daha teknolojik tekniklerle yapmak şarttır. Klasik merdivenlerden indirme ve çıkarma zamanımızın çok gerisinde kaldı. Firmamız taşınacak ve yerleştirilecek dairenin yüksekliğine uygun uzunlukta asansörlerle taşıma yapmaktadır. Asansörler hem eşyaların zarar almasının önüne geçer hem de taşıma süresini kısaltır.
  • Firmamız gibi bütün işlerimiz resmiyete dayalıdır. Müşterimizle taşıma detaylarını konuşuruz ve anlaşmaya varırız. Yaptığımız anlaşma sözde kalmaz. Altında firma yetkilimizin ve müşterimizin imzasının olduğu sözleşmeye dökülür. Söz unutulur, yazı unutulmayacağından ihtimal bir olumsuzlukta her iki tarafın da mağdur olması engellenmiş olur.
  • Paketlemeyi müşterimizin tercihine bırakırız. Müşterimiz dilerse paketlemeyi kendi yapabilir. Firmamız paketleme malzemesi konusunda müşterilerine yardımcı olmaktadır. Şunu da belirtmekte fayda vardır ki deneyimli ekibimizin yapacağı paketleme size zaman kazandıracağı gibi eşyalarınızın zarar görmemesi için daha doğru bir tercih olacaktır.
  • Sigortalı taşımacılık yaparak müşterimizin güvenini kazanırız. Müşterimiz olası hasarda zararının karşılanacağını bildiğinden daha rahat olacaktır. Firmamız ise hasar oluşmaması için elinden gelenin en iyisini yapabilmek adına çok daha dikkatli çalışmaktadır.

Farklı metreküp boyutlarında, çelik kasa, delikli sistem araçlarımızla sizlere en mükemmel hizmeti sunmaktayız. Kalite, güven ve başarı üzerine inşa ettiğimiz hizmetlerimizden istifade etmek için iletişim numaralarımızı aramanız yeterlidir. İlkelerimiz doğrultusunda vereceğimiz hizmetimizin sizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir