Kartal Evden Eve Nakliyat

Yaşantımızdaki en sıkıntılı zamanlardan birisi de evimizi taşımaktır. Haftalar öncesinden hazırlanan eşyalar temin edilen kolilere gazete kâğıtlarına sarılmak suretiyle yerleştirilir ve bantlanır. Üzerlerine oda isimleri veya aile fertlerinin isimleri yazılır. Taşınma günü tanıdıklar çağırılarak tecrübesiz kişilerce beyaz eşyalarımız veya mobilyalarımız bir şekilde hasar görürler ya da kullanılamayacak duruma gelebilirler. Kartal evden eve nakliyat firmalarının faaliyete geçmesi ile birlikte yaşanan tüm bu olumsuzluklar neredeyse tarihe karışmış bulunmaktadır.

Ev sahibi olarak eşyalarınızın sökülerek ambalajlanması ve yeni yerlerine kadar götürülerek tekrar monte edilmesi aşamalarına kadar hiçbir şeye karışmanıza gerek yoktur. Profesyonel ekiplerce gerçekleştirilen bu işlemler sırasında eşyalarınız hasar ve kırılmalara karşı da sigorta edilmektedir. Ayrıca talep edilmesi halinde bu firmalar ücretsiz ekspertiz hizmeti de vermektedirler. Nakliyat işlemi titiz bir çalışma ile yapılmalıdır. Eğer taşınma önceden planlanmazsa adeta bir keşmekeşe dönüşebilmektedir. Eşyaların taşınması için mümkünse asansör yardımı kullanılarak pratik bir şekilde bu işlem sonuçlandırılmaktadır.

Kartal Ofis Taşıma

İş hayatının vazgeçilmez mekânlarından biri olan ofisler taşınma işleminde en çok dikkat edilmesi gereken yerlerdendir. Bu mekânları taşımak ayrı bir dikkat ve özen gerektirmektedir. Yeni ofislere taşınılırken evrak, özel eşya ve dosyaların karışıklığa uğramaması adına bu eşyaların sistematik olarak ambalajlanarak paketlenmesi önem arz etmektedir.

Kartal ofis taşıma konusunda oldukça tecrübe sahibi firmaların faaliyet gösterdiği bir bölgedir. Teknolojik alet ve edevatların kullanılarak hızlı ve güvenli bir şekilde sökülen arşiv dolapları ve ofis mobilyaları tekrar monte edilerek taşınma işlemi bitirilmektedir.

Taşınma işlemi öncesinde randevu oluşturularak taşınması istenilen alan uzman personeller tarafından incelenir. Teker teker numara verilmek suretiyle işaretlenen alanlar tespit edilir. Bu işlemin amacı nakliyat günü her işlemin sistematik bir şekilde yürütülmesi içindir. Talep edilmesi halinde fiyatlandırma hakkında müşteriye bilgi verilir. Tüm eşyalar her türlü zarara karşı sigorta edilir. Bu maddeler firma ve müşteri arasında bir sözleşme karşılığında karara bağlanır.

Kartal Şehir İçi Nakliyat

İnsanlar gerek özel etkenlerden dolayı gerekse iş yaşamlarındaki sorunlardan kaynaklı olarak taşınma ihtiyacı hissedebilirler. Kartal şehir içi nakliyat şirketleri taşınma zorluklarını ortadan kaldıracak çözümler üretmek için 7/24 faaliyet göstermektedirler. Düzenli bir şekilde, eşyalara zarar vermeden ve süratle yapılacak olan nakliyat profesyonel kişiler tarafından uygulanmalıdır. Öncelikle bu firmalara müracaat edildikten sonra hazırlık süreci başlamış olur.

Eşyalar boyutlarına, cinslerine ve hassaslık durumlarına göre ambalajlanarak paketlenir. Paketleme işlemi eşyanın hassasiyetine göre bir ambalaj seçilerek boşluk bırakılmayacak şekilde özenerek yapılır. Çalışan ekip bu konuda gerekli eğitimleri almış ve deneyimli personellerden oluşmaktadır. Şehir içi trafik akışı, hangi saat dilimlerinde hangi güzergâhların kullanılacağı, yol esnasında eşyaların zarar görmemesi için alınması gereken önlemler gibi konular tespit edilerek bu hususlar hakkında çalışmalar yapılır ve hareket planı oluşturulur. Eşyalarda meydana gelebilecek herhangi bir maddi zarar karşısında eşyanın tutarı kadar sigorta bedeli müşteriye ivedi bir şekilde ödenmektedir.

Kartal Depolama

İnsanlar istediği evi bulamama, ani taşınma durumları, adres değişikliğine gitme veya fazla gelen eşyalarını saklama ve koruma altına alabilme nedenlerinden dolayı bir depo ihtiyacı hissetmektedirler. İşte tam bu noktada kartal depolama firmaları devreye girmektedir. Sigortalı ve güvenli bir şekilde istediğiniz her eşyayı cinsine göre sınıflandırarak istediğiniz kadar depoda tutmanız mümkün. Bu depolar giriş çıkış ve içlerinde bulunan güvenlik kameraları vasıtasıyla 24 saat izlenebilmektedir.

Talep edilmesi halinde itinalı bir şekilde eşyalar hassasiyet durumlarına göre ambalajlanarak paketlendikten sonra depolara intikal edilebilmektedir. Eşyaların taşınması esnasında değişik nedenlerden dolayı istenmeyen zayiatlar oluşabilir. Bu kayıp ve hasarların meydana gelmesi durumunda sigorta kapsamında belirlenen tutar anında müşterilere ödenmektedir. Depolarda yapılan sistematik ilaçlamalar sayesinde eşyalar zararlı haşerat ve böceklerden korunmuş olmaktadır. Aynı zamanda havalandırma ve temizleme işlemleri ile de oluşması muhtemel küf ve rutubet gibi deforme edici olayların önüne geçilmiş olunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir